Ajuntament de Ciutadella de Menorca · 971 381 050 · Plaça des Born, 15   - Català
LOGO

Padrons


TítolExerciciInici LiquidacióFi LiquidacióImport
PADRO 2005 IMPOST SOBRE BENS INMOBLES (URBANA)200501-01-200531-12-20056224245.78
IMPOST SOBRE BENS INMOBLES (URBANA)200601-01-200631-12-20065649014.04
PADRO IMPOST SOBRE BENS INMOBLES (URBANA)200701-01-200731-12-20076136153.78
IBI URBANA 2008200801-01-200831-12-20089306452.25
IMPOST SOBRE BENS INMOBLES URBANA 2009200901-01-200931-12-20099920124.27
IBI URBANA 2010201001-01-201031-12-201010579426.14
IBI URBANA 2011201101-01-201131-12-201111209014.85
IBI URBANA 2012201201-01-201231-12-201212508016.03
IBI URBANA 2013201301-01-201331-12-201312736999.15
URBANA 2014201401-01-201431-12-201412806973.08
IMPOST SOBRE BENS INMOBLES (URBANA) 2015201501-01-201531-12-201512874627.61
URBANA 2016201601-01-201631-12-201612283820.41
URBANA 2017201701-01-201731-12-201712514462.68
Tornar