Ajuntament de Ciutadella de Menorca · 971 381 050 · Plaça des Born, 15   - Català
LOGO
 

Foto Principal

Del 17 de maig al 2 de juliol

Padrons


TítolExerciciInici LiquidacióFi LiquidacióImport
IMPOST SOBRE ACTIVITATS ECONOMIQUES200601-01-200631-12-2006486144.43
IMPOST SOBRE ACTIVITATS ECONOMIQUES 2007200701-01-200731-12-2007461504.81
IMPOST SOBRE ACTIVITATS ECONOMIQUES 2008200801-01-200831-12-2008420915.98
IMPOST SOBRE ACTIVITATS ECONOMIQUES200901-01-200931-12-2009409557.78
IAE MATRICULA 2010201001-01-201031-12-2010415431.04
IMPOST SOBRE ACTIVITATS ECONOMIQUES 2011201101-01-201131-12-2011439529.90
I.A.E. 2012 PADRO (MATRICULA)201201-01-201231-12-2012413613.60
IMPOST SOBRE ACTIVITATS ECONOMIQUES 2013 - MATRICULA201301-01-201331-12-2013361166.83
IAE 2014201401-01-201431-12-2014415424.85
IAE PADRO 2015201501-01-201531-12-2015397921.62
IAE 2016201601-01-201631-12-2016393798.07
IMPOST SOBRE ACTIVITATS ECONOMIQUES 2017201701-01-201731-12-2017434585.85
Tornar