Ajuntament de Ciutadella de Menorca · 971 381 050 · Plaça des Born, 15   - Català
LOGO

Padrons


TítolExerciciInici LiquidacióFi LiquidacióImport
IMPOST SOBRE BENS INMOBLES (RUSTICA)200601-01-200631-12-200615920.21
PADRO 2007 RUSTICA200701-01-200731-12-200716390.49
PADRO RUSTICA 2008200801-01-200831-12-200819625.33
IMPOST SOBRE BENS INMOBLES RUSTICA 2009200901-01-200931-12-200919918.13
IBI RUSTICA 2010201001-01-201031-12-201019947.03
IBI RUSTICA 2011201101-01-201131-12-201120334.14
IBI RUSTICA 2012201201-01-201231-12-201220500.64
RUSTICA 2013201301-01-201331-12-201320746.29
RUSTICA 2014201401-01-201431-12-201420745.23
IMPOST SOBRE BENS INMOBLES (RUSTICA) 2015201501-01-201531-12-201520735.87
RUSTICA 2016201601-01-201631-12-201620813.68
RUSTICA 2017201701-01-201731-12-2017146296.39
Tornar